„Sławni bytomianie na Noc w szkole - czyli spanie”

opublikowane: 3 cze 2014, 13:23 przez Szkoła Podstawowa   [ zaktualizowane 3 cze 2014, 13:24 ]
Szkoła podstawowa nr 6 im. ks. G. G. Gorczyckiego organizuje zlot słynnych bytomskich postaci, które będą kreowane przez uczniów naszej szkoły, będzie coś dla ducha i dla ucha, wesoła zabawa , noc z książką i ciekawym filmem do tego quizy i prezentacja ludzi znanych i lubianych kojarzonych z Bytomiem. W dniach z 30 maja na 31 maja od godz. 20-tej do godz. 8-ej rana mieliśmy noc w szkole.

Serdeczne podziękowania dla: Pani Dyrektor Beaty Kozłowskiej- Kilar

Nauczycieli: p. Hucz, p. Siedlik, p. Rak. p. Waleron, p. Toma, p. Kilar

Pani Szulakowskiej za przepyszne ciasto

Obsłudze: p. Basi i Kornelii