Festyn szkolny 2013 już za nami

opublikowane: 27 cze 2013, 11:21 przez Szkoła Podstawowa   [ zaktualizowane 27 cze 2013, 14:41 ]
8 czerwca na terenie Naszej Szkoły odbył się coroczny Festyn Szkolny.

Wśród Gości zaproszonych jak co roku mogliśmy liczyć na zaprzyjaźnioną Wojewódzką Komendę Policji z Katowic, która uatrakcyjniła Festyn super szybkim motorem i radiowozem.

Puchar Dyrektora Szkoły w piłce nożnej po raz drugi z rzędu trafił do drużyny Komendy Wojewódzkiej Policji z Katowic. Mamy nadzieję, że za rok Puchar odzyskają Nasi Rodzice :)

Festyn uświetnił występ Cherliderek jak i trzech przedstawień. Pierwsze przygotowane przez gości z Gimnazjum nr 5 w Bytomiu „Trojak” i „Śląsko gar –kuchnia”. Drugie przygotowane przez uczniów klasy Va pt: „Żyj Ekologicznie” – pod opieką mgr J. Proszowską i mgr K. Siedlik. Trzecie przygotowane przez uczniów klasy IVa i Vc pt: „Straszny dwór czyli godzina duchów i upiorów”  - pod opieka mgr M. Pogodę.

O podniebienia zadbały Nasze Mamy wspaniałymi wypiekami, świeżym chlebem ze smalcem, kiszonym ogórkiem, kiełbaską z grilla. Dziękujemy :) Podziękowania składamy również na ręce Pana Głowackiego za przepyszną grochówkę :) A za rok kolejny Festyn na, który już serdecznie zapraszamy :)

Oto krótka fotorelacja z festynu szkolnego:

Atelie szalonego fotografa :-)

Atelie szalonego fotografa :)

Jedzonko:-)

Jedzonko :-)

Mecz

Zawody sportowe przygotowane przez nauczycieli wychowanie fizycznego

Zawody

W czasie festynu

Eko - Stanowisko przygotowane przez rodziców

Eko - Stanowisko