II EDYCJA KONKURSU MIĘDZYSZKOLNEGO "Obycie umila życie"

opublikowane: 13 maj 2013, 04:56 przez Szkoła Podstawowa   [ zaktualizowane 13 maj 2013, 04:58 ]

26 kwietnia odbyły się szkolne eliminacje do II edycji międzyszkolnego konkursu „Obycie umila życie” na temat zasad savoir-vivre`u. Celem konkursu jest promowanie pozytywnych wzorców zachowań w szkole i poza nią, uczenie dobrych manier, etykiety, zachowania przy stole, w stosunku do innych ludzi w różnych sytuacjach codziennych.

Test przesłany przez organizatorów rozwiązywało w naszej szkole 33 uczniów z klas  4 – 6. Wymagane do zakwalifikowania się do finału 65% punktów uzyskały dwie uczennice klasy 6 b: Magdalena Moj (53 punkty) i Oliwia Patalong (52 punkty). W rywalizacji międzyszkolnej, zgodnie z regulaminem, może wziąć udział tylko jedna osoba, która uzyskała najlepszy wynik.

Gratulujemy wszystkim, którzy zainteresowali się tą trudną i jakże ważną tematyką, a za Magdę trzymamy mocno kciuki podczas zmagania się z zadaniami finałowymi!

mgr Dominik Koc