Konkurs czytelniczo-plastyczny z języka angielskiego

opublikowane: 2 gru 2012, 09:24 przez Szkoła Podstawowa   [ zaktualizowane 2 gru 2012, 09:24 ]

Właśnie rozstrzygnięty został konkurs czytelniczo-plastyczny z języka angielskiego. Miał on na celu zachęcenie uczniów do czytania książek w języku angielskim oraz poszerzania swoich zainteresowań i umiejętności w zakresie rozumienia tekstów w tym języku.

Chętni uczniowie przeczytali lekturę w języku angielskim, następnie namalowali plakat ilustrujący jej treść. Swoje umiejętności językowe uczniowie mieli okazję zaprezentować umieszczając na plakacie krótkie streszczenie lektury w języku angielskim.

Do konkursu przystąpiło 5 uczniów klas IV-VI, którzy wykazali się dużym talentem plastycznym i umiejętnościami w zakresie języka angielskiego.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce -  Jagoda Idzikowska kl. IVa

II miejsce -  Alicja Leśniak kl. VI a

III miejsce – Denis Murowany kl.IV a

W konkursie udział również wzięli: Jessica Fichna kl.VI a   i  Wiktoria Rys kl.IV a.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

mgr Dagmara Ferdyn