Konkursy z okazji dnia patrona szkoły

opublikowane: 15 kwi 2013, 10:52 przez Szkoła Podstawowa   [ zaktualizowane 15 kwi 2013, 10:52 ]
KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I- III

Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-III. Każda klasa otrzymuje 5 rycin związanych z historią naszego miasta i dzielnicy, które należy skopiować w odpowiedniej ilości. Uczniowie mają za zadanie wykleić lub pokolorować ryciny według inwencji. Zachęcamy do stosowania różnorodnych oryginalnych materiałów (bibuła, plastelina, kawałki kolorowych papierów, tkaniny, produkty spożywcze, pastele itp.). Wychowawca kwalifikuje do konkursu szkolnego maksymalnie 5 prac z danej klasy. Termin składania prac: 23.04 godz. 13.00 u pedagoga szkolnego. Prace powinny być podklejone sztywną kartką ( mogą bądź przyklejone na kolorowej tekturze, w ramce lub tp) oraz opisane z tyłu (imię, nazwisko, klasa).

KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA KLAS IV-VI
„MOJA DZIELNICA W OBIEKTYWIE”

- konkurs indywidualny,
- format zdjęć 10x15,