Lekcja historii klas III

opublikowane: 8 lis 2012, 02:25 przez Szkoła Podstawowa   [ zaktualizowane 8 lis 2012, 02:44 ]
Więcej zdjęć w Galerii

We wrześniu klasy III a i b poszerzała swoje wiadomości na temat II wojny światowej. Dzięki zaangażowaniu pana Marcina i pani Gabrieli Machura, udało się zorganizować wystawkę pt.: „Z historii Polski”. Podczas lekcji, Oliwier Machura (uczeń klasy III a) w bardzo ciekawy i realistyczny sposób prezentował zgromadzone rekwizyty. Dowiedzieliśmy się, że jego rodzinnym hobby jest gromadzenie pamiątek związanych z II wojną światową. Dodatkową atrakcją było również to, iż dzieci mogły dotknąć i zobaczyć z bliska przyniesione rekwizyty. Dużą atrakcją była stara radiostacja i hełmofon. Za pomoc i uatrakcyjnienie zajęć bardzo dziękujemy.

Wdzięczni uczniowie i wychowawca klasy III a -  mgr Ewa Bijak.