Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013

opublikowane: 8 lip 2013, 02:44 przez Szkoła Podstawowa   [ zaktualizowane 8 lip 2013, 02:49 ]
W dniu 28 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013. W przygotowanej przez abiturientów akademii wzięli udział uczniowie, rodzice, Dyrekcja oraz Rada Pedagogiczna szkoły.
Podczas spotkania uczniom osiągającym najwyższe wyniki w nauce wręczono świadectwa z wyróżnieniem. Rodzicom klas III i VI wręczono podziękowania i listy gratulacyjne za trud włożony w edukacje swoich pociech oraz pracę na rzecz szkoły.

Absolwentem roku szkolnego 2012/2013 został Patryk Nowak, który za uzyskanie bardzo dobrych wyników w nauce, wzorowe zachowanie oraz reprezentowanie szkoły w licznych konkursach przedmiotowych, został uhonorowany tym zaszczytnym tytułem.

 


Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali uczniowie:

Martyna Chudzik, Kamil Hołojuch, Jakub Przybylski, Adam Trzewiczek, Natalia Wójcik, Patryk Faber, Garczarek Nicole, Hennig Patryk, Knapczyk Julia, Kostyk Piotr, Leśniak Alicja, Murowany Denis, Nowak Patryk, Ogierman Julia, Panek Karolina, Sobik Oliwia, Węgorek Daniel

Listy gratulacyjne i podziękowania wręczono państwu:

Robert i Katarzyna Chyrowie, Damian i Joanna Protowie, Adrian i Bożena Piontek, Karina Šiška, Gabriela Machura, Agnieszka Lutostańska, Barbara Faber, Izabela Maślanka, Małgorzata Watkowska, Justyna Wiśniewska, Agnieszka Szulakowska, Państwo Bykowscy, Arlena Garczarek, Agnieszka i Marek Hennigowie, Barbara i Dariusz Knapczykowie, Lilianna i Piotr Kostykowie, Joanna i Krzysztof Leśniakowie, Karina Kosta, Jadwiga i Józef Piedowie, Joanna i Krzysztof Ogiermanowie, Bożena i Adrian Pankowie, Ilona Sobik, Monika i Piotr Węgorkowie, Anna Mach, Monika i Piotr Węgorek, Iwona Kaszuba, Beata Kinowska, Jadwiga Patalong i Joanna Wiegand, Iwona i Adam Mojowie, Wioletta i Sebastian Polowie


Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy udanego letniego wypoczynku.

Do zobaczenia 1 września.Zdjęcia z zakończenia roku szkolnego zamieszczono w Galeria 2012/2013.

Comments