WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA dla uczniów klas 2-3

opublikowane: 16 kwi 2013, 03:10 przez Szkoła Podstawowa   [ zaktualizowane 16 kwi 2013, 03:10 ]

W dniach 21 – 29 listopada 2012r. uczniowie z klasy2b i 3a wzięli udział
w ogólnopolskiej STYPENDIADZIE WCZESNOSZKOLNEJ. Uczniów przygotowały panie mgr Ewa Bijak i mgr Anna Niepsuj.

1.    W konkursie czytelniczym „I ty bądź czytelny” klasę 3a reprezentowali Adam Proba i Filip Śiśka.

2.    Z poprawną pisownią w konkursie „Ortograf”zmierzył sięAdam Proba
z klasy 3a.

3.    Projekty kartek okolicznościowych na konkurs plastyczny „Kreska”przygotowali z kl.2b: Oliwia Grzesiak, Ewa Matyasik, Maja Poprawa, Magdalena Szewczyk, Laura Szmit i Julia Talowska, a z kl. 3a: Filip Śiśka, Marzena Siwek, Emilia Chyra, Laura Piontek, Karolina Pikusa, Oliwia Płaczek, Julia Lutostańska.

4.    W konkursie matematycznym „Plus – minus” uczestniczyli uczniowie
z kl. 2b:
Patrycja Fiedor, Oliwia Grzesiak, Ewa Matyasik, Alicja Ogierman,
a zkl. 3a Julia Frontowicz i Adam Proba.

Wyróżnienie w konkursie matematycznym i plastycznym otrzymała uczennica kl. 2bOliwia Grzesiak.

GRATULACJE!!!

Rozdanie dyplomów uczestnika oraz dyplomów i nagród książkowych za wyróżnienia odbyło się podczas apelu przed wiosenną przerwą świąteczną
w dniu 27 marca 2013r.

Więcej zdjęć w zakładce Laureaci konkursów