I edycja szkolnego konkursu "Mam Talent" dla klas I - III

opublikowane: 13 maj 2014, 14:12 przez Szkoła Podstawowa   [ zaktualizowane 13 maj 2014, 14:12 ]

W dniu 21 marca 2014 roku w naszej szkole, odbyła się I edycja szkolnego konkursu „Mam Talent” dla dzieci z klas I – III. Organizatorami tej imprezy były panie: mgr Irena Smolczewska i mgr Ewa Bijak.

Każdemu z występów towarzyszyły ogromne emocje. Zobaczyliśmy łzy szczęścia i niestety łzy smutku. Emocje udzieliły się również żywo reagującej i rozentuzjazmowanej widowni, która bardzo aktywnie uczestniczyła w każdym z występów.

Swoimi różnorodnymi talentami popisywało się 15 uczniów z klas I-III. Były to znakomicie wykonane układy taneczne zarówno indywidualne, jak i grupowe („Dzikie koty”), świetnie zaśpiewane piosenki, wspaniała recytacja, a także pokaz zdolności plastycznych.

Wszystkie występy były bardzo dobrze przygotowane.

Po burzliwej pracy jury w składzie: mgr Irena Smolczewska, mgr Ewa Bijak, mgr Katarzyna Szczurek oraz przewodniczący Małego Samorządu Uczniowskiego – Dominik Lubos, ucz. klasy IIIa postanowiło, iż:

I miejsce otrzymała – Julia Talowska z klasy III b (taniec)

II miejsce otrzymał – Oliwier Jakubowski z klasy II a (taniec)

III miejsce otrzymała - Agata Porembska z klasy II c (taniec)

Wyróżnienia otrzymały:

– Patrycja Wolanin z klasy II a (recytacja)

– Ewa Matyasik z klasy III b (rysunek)

Była również nagroda publiczności !!! Otrzymała ją ….. Agata Porembska z klasy II c

Świetna zabawa pozwoliła nam utwierdzić się w przekonaniu, iż nasze dzieci z SP6 to „talenty artystyczne, w które warto inwestować”.

Życzymy im wszystkim powodzenia w dalszym życiu artystycznym!

Wszyscy zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali prezenty i dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 6 w Bytomiu.

Opracowała: mgr Irena Smolczewska