Klasy I a i I b w centrum ogrodniczym w Świerklańcu

opublikowane: 14 mar 2014, 14:20 przez Szkoła Podstawowa   [ zaktualizowane 14 mar 2014, 14:20 ]

W dniu 13 lutego 2014 roku klasa I a i I b, wzięły udział w warsztatach ogrodniczych, połączonych z edukacją zdrowotną i zajęciami plastycznymi, które odbywały się w centrum ogrodniczym „Ogród Śląski” w Świerklańcu. W programie zajęć znalazły się cztery punkty: konkurs wiedzy o nasionach, wykonywanie prac plastycznych z wykorzystaniem nasion, interaktywne warsztaty o korzystnym wpływie warzyw i ziół na zdrowie młodego człowieka oraz zwiedzanie centrum. Podczas zajęć dzieci pracowały z wielkim zaangażowaniem i w skupieniu wysłuchały interaktywnych warsztatów prowadzonych przez panią Hannę Milic pt.: „Co dobrego mają w sobie nasiona?”.

mgr Ewa Bijak