Kolejna edycja konkursu filmowego programu "Tesco dla Szkół"

opublikowane: 22 lis 2013, 11:10 przez Szkoła Podstawowa   [ zaktualizowane 22 lis 2013, 11:10 ]
TALENT DO NIEMARNOWANIA

Przed nami kolejna edycja konkursu filmowego organizowanego w ramach programu „Tesco dla Szkół”. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Bytomiu przygotowali krótki filmik, który w sposób kreatywny i ciekawy promuje główną ideę konkursu, którą jest niemarnowanie żywności. O tym, kto zwycięży, będą decydowały zarówno opinie profesjonalnego jury, jak i głosy internautów. Aby zakwalifikować się do drugiego etapu konkursu, trzeba zdobyć jak największą ilość głosów, które można oddawać na stronie:

Aby założyć konto umożliwiające głosowanie, należy na stronie www.tescodlaszkol.pl kliknąć w okienko „Zarejestruj się”, znajdujące się w prawym górnym rogu. Następnie należy wpisać swoje dane w formularzu. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny. Aby aktywować konto, trzeba kliknąć w przysłany link. Rejestracji może dokonać każda osoba, która ukończyła 13 lat. Osobom młodszym konto musi założyć rodzic lub opiekun. Głosowanie trwa do 19 grudnia. Codziennie można oddać jeden głos.

Bardzo prosimy o wsparcie naszych uczniów. Szkoła Podstawowa nr 6 jest jedyną bytomską placówką, która bierze udział w konkursie, w związku z czym zwracamy się do całej lokalnej społeczności. Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody – pracownie multimedialne, sprzęt do sal kinowych, głośniki i wiele innych. Liczy się każdy głos!

mgr Patrycja Domagalska