Konkursy z języka angielskiego

opublikowane: 21 lis 2013, 12:51 przez Szkoła Podstawowa   [ zaktualizowane 21 lis 2013, 12:51 ]
W naszej szkole obecnie organizowane są następujące konkursy z języka angielskiego:
1. Konkurs recytatorski "Little Shakespear" polegający na jak najpiękniejszym wyrecytowaniu fragmentu prozy lub wiersza. Fragmenty można zorganizować samemu lub odebrać od nauczycieli języka angielskiego. Oczywiście obiecujemy pomoc w nauczeniu się płynnego czytania oraz zrozumieniu znaczenia utworu. Termin zgłoszeń do 26.11.2013r.
2. Konkurs "Sport is my hobby" - Jest to konkurs miejski organizowany przez ZSO 3 w Bytomiu polegający na opanowaniu słownictwa dotyczącego sportu, które wysyłane jest drogą mailową do naszej szkoły w połowie każdego miesiąca. Finał konkursu odbędzie się w marcu. Uczestnicy będą mieli do napisania test sprawdzający jak poradzili sobie z nauką słownictwa związanego ze sportem.

mgr Szymon Cydzik