Dzień Chłopaka w naszej szkole

opublikowane: 10 paź 2014, 08:53 przez Szkoła Podstawowa   [ zaktualizowane 10 paź 2014, 08:53 ]
30 września 2014 r., na terenie naszej szkoły, obchodzono Dzień Chłopaka. Z tej okazji Mały Samorząd Uczniowski zorganizował wybory „Super Chłopaka klas I - III”. Aby zasłużyć na to miano uczestnicy musieli wykazać się rozmaitymi umiejętnościami oraz wiedzą. Konkurencja ta okazała się dla niektórych chłopców nie lada gratką, głównie ze względu na różnorodność zadań konkursowych. Po zakończonym konkursie jury przeliczyło głosy i zdecydowało, iż tytuł SUPER CHŁOPAKA otrzyma uczeń klasy I a – MACIEJ MIROWSKI, po czym każdy z uczestników został obdarowany skromnym upominkiem.

SUPER CHŁOPAK - Maciej Mirowski kl. 1 a
Oprócz tego na lekcjach w każdej klasie dziewczyny przygotowały prezenty, z czego wszyscy chłopcy cieszyli się, co było widać na przerwach.

Klasa 2 a
Opiekunowie Małego samorządu Uczniowskiego