Dzień Edukacji Narodowej

opublikowane: 26 paź 2014, 13:46 przez Szkoła Podstawowa   [ zaktualizowane 26 paź 2014, 13:46 ]

14 października 2014 r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się u nas w szkole "Familiada" - najpopularniejszy teleturniej w Polsce. Ten odcinek można było zobaczyć tylko na żywo!
Klasy I - III bawiły się na auli, a IV - VI na sali gimnastycznej. Program dla kl. I - III poprowadziły Panie: p. Agnieszka Doroszkiewicz, p. Ewa Konarska i p. Ewa Bijak (opiekunki Małego Samorządu), a dla kl. IV - VI poprowadziły uczennice Weronika Sokołowska oraz Wiktoria Rys, które w przerwach na reklamy rozbawiały gości dowcipami.

W zabawie rywalizowały ze sobą dwie drużyny, w których udział wzięli uczniowie i nauczyciele. Kapitanem pierwszej, zwycięskiej drużyny:

1. w kl I - III była p. Katarzyna Szczurek, natomiast drugiej Nicolas z III b;
  2. w kl. IV - VI był p. Szymon Cydzik, natomiast drugiej Szymon Wołoszczak, uczeń klasy IV b.

Poza rywalizacją naszym drużynom towarzyszyło mnóstwo zabawy i śmiechu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Wszystkim bardzo dziękujemy za wspólną zabawę a naszych belfrom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

kl. I - III mgr Ewa Bijak, mgr Agnieszka Doroszkiewicz, mgr Ewa Konarska
kl. IV - VI mgr Angelika Hucz