KULINARNI ODKRYWCY ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 UGOTOWANI NA MEDAL

opublikowane: 30 kwi 2015, 08:21 przez Szkoła Podstawowa   [ zaktualizowane 30 kwi 2015, 08:21 ]

W związku z ogólnopolskim konkursem filmowym „Kulinarni odkrywcy” w ramach programu „Tesco dla Szkół”, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Bytomiu przygotowali krótki filmik, który w sposób kreatywny i ciekawy promował główną ideę konkursu – odkrywanie nowych smaków. Zespół „Ziom Squad” podbił serca Internautów i zdobywając kilkadziesiąt tysięcy głosów, zwyciężył w rankingu. Młodzi Kulinarni Odkrywcy zmierzyli się z kilkuset szkołami z całej Polski i wywalczyli wyposażenie nowoczesnej sali kinowej dla swojej placówki, bony o wartości 8 000 złotych oraz odtwarzacze MP4 dla wszystkich członków zespołu projektowego. Na Galach Finałowych, oprócz uroczystego wręczania nagród, na uczestników czekały gry i zabawy związane z odkrywaniem kulinarnych talentów. Dzieci, wykorzystując swoje zdolności i zdobytą wiedzę, walczyły o dodatkowe upominki. Udział w projekcie umożliwił uczestnikom rozwijanie kulinarnych pasji, ale także był okazją do promowania ich pomysłów w środowisku lokalnym. To właśnie wsparcie lokalnej społeczności okazało się dla uczniów nieocenione i zapewniło im zwycięstwo w konkursie.

Zespół „Ziom Squad” oraz całe środowisko szkolne dziękuje wszystkim, którzy wspierali uczniów i towarzyszyli im w kulinarnej podróży po zwycięstwo!

mgr Patrycja Sadło