"Maraton czytania" w bibliotece szkolnej

opublikowane: 22 sty 2015, 11:06 przez Szkoła Podstawowa   [ zaktualizowane 22 sty 2015, 11:06 ]
Zapraszamy do zakładki Biblioteki -  Wydarzenia czytelnicze,gdzie można przeczytać o "Maratonie Czytania", który odbył się 17 grudnia 2014 r. w bibliotece szkolnej. Było to kolejne spotkanie z cyklu "Poznajemy świat z Tomkiem Wilmowskim". Zajęcia czytelnicze zostały przygotowane i przeprowadzone przez uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Piekarach Śląskich oraz bibliotekarkę pracującą w tejże szkole – p. Małgorzatę Piecuch. Tym razem, po ostatniej pełnej przygód wyprawie do Australii, uczniowie wyruszyli w głąb Czarnego Lądu, a ich przewodnikami po afrykańskiej dżungli zostały cztery licealistki – Dominika Kostrzewa, Katarzyna Góralczyk, Klaudia Prus oraz Natalia Jędruś.

Serdecznie zapraszam!

mgr Iwona Rak