Nasza Szkoła w programie "Tesco dla szkół"

opublikowane: 20 lis 2014, 14:04 przez Szkoła Podstawowa   [ zaktualizowane 20 lis 2014, 14:04 ]

SP NR 6 W BYTOMIU

„ZIOM SQUAD”

W związku z ogólnopolskim konkursem filmowym „Kulinarni odkrywcy” w ramach programu „Tesco dla Szkół”, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Bytomiu przygotowali krótki filmik, który w sposób kreatywny i ciekawy promuje główną ideę konkursu – odkrywanie nowych smaków. Aby osiągnąć sukces, potrzebujemy głosów, które można oddawać na stronie:

Aby założyć konto umożliwiające głosowanie, należy na stronie www.tescodlaszkol.pl kliknąć w okienko „Zarejestruj”, znajdujące się w panelu użytkownika po prawej stronie. Następnie wpisujemy swoje dane w formularzu. Na podany przez nas adres e-mail otrzymamy link aktywacyjny. Aby aktywować konto, należy kliknąć w przysłany do nas link. Bardzo prosimy o wsparcie naszych kochanych dzieci. Liczy się każdy głos. Do wygrania wspaniałe nagrody (nowoczesne pracownie multimedialne, szkolne sale kinowe i wiele innych), które będą służyły naszym uczniom w zdobywaniu wiedzy w sposób niezwykle dla nich ciekawy i interesujący.

Głosujemy od 17 listopada do 15 grudnia.

Każdy codziennie może oddać jeden głos.

mgr Patrycja Sadło