Wspomnienia z II edycji szkolnego konkursu "Mam talent" klas I - III

opublikowane: 21 maj 2015, 14:06 przez Szkoła Podstawowa   [ zaktualizowane 21 maj 2015, 14:06 ]

W dniu 20 marca 2015 roku w naszej szkole, odbyła się II edycja szkolnego konkursu „Mam Talent” dla dzieci z klas I – III. Organizatorami tej imprezy były panie: mgr Irena Smolczewska, mgr Ewa Bijak i mgr Anna Niepsuj.

Każdemu z występów towarzyszyły ogromne emocje. Zobaczyliśmy łzy szczęścia i niestety łzy smutku. Emocje udzieliły się również żywo reagującej i rozentuzjazmowanej widowni, która bardzo aktywnie uczestniczyła w każdym z występów.

Swoimi różnorodnymi talentami popisywało się uczniowie z klas I-III. Były to znakomicie wykonane układy taneczne zarówno indywidualne, jak i grupowe, świetnie zaśpiewane piosenki, wspaniała recytacja, a także pokaz zdolności plastycznych.

Wszystkie występy były bardzo dobrze przygotowane.

Życzymy wszystkim występującym powodzenia w dalszym życiu artystycznym!

Wszyscy zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali prezenty i dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 6 w Bytomiu.

mgr Ewa Bijak, mgr Anna Niepsuj, mgr Irena Smolczewska