Dzień Ziemi

opublikowane: 22 maj 2016, 13:09 przez Szkoła Podstawowa   [ zaktualizowane 22 maj 2016, 13:09 ]
22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły mieli okazję pochwalić się w jaki sposób dbają o nasze środowisko. W trakcie przerw na korytarzach szkolnych mogli wypisywać wszystkie pozytywne działania mające na celu ochronę naszej Ziemi. Wśród najpopularniejszych pojawiły się: segregacja śmieci, oszczędne użycie wody czy korzystanie z produktów wielokrotnego użytku.
Wszystkim zaangażowanym we wspólną zabawę dziękujemy.

Ponadto nasi uczniowie wzięli udział w międzyświetlicowym konkursie pt. „Ekologiczna Moda”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 51 w Bytomiu.

Dominik Kiełbowicz z klasy I b wystąpił w roli ekologicznego piłkarza, natomiast Marlena Sosnowska z klasy II b zaprezentowała się jako gazetowa wróżka i jak na wróżkę przystało oczarowała wszystkich obecnych na konkursie.

Za pomoc w przygotowaniu strojów dziękujemy:
 pani kierownik świetlicy Agnieszce Waleron, pani Natalii Dubieńskiej oraz pani Angelice Hucz.

mgr Angelika Hucz