Mam Talent w klasach IV - VI

opublikowane: 22 maj 2016, 14:52 przez Szkoła Podstawowa   [ zaktualizowane 22 maj 2016, 14:52 ]
Z okazji Dnia Patrona naszej Szkoły przeprowadzono konkurs Mam Talent dla klas IV-VI, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami, panią Krystyną Siedlik oraz panią Angeliką Hucz. Podczas zabawy mogliśmy podziwiać tancerzy, malarzy, piosenkarzy czy sportowców.

Niekwestionowanym zwycięzcą okazał się Krzysztof Wróbel z klasy Va, który oczarował jury swoim pięknym głosem.

Miejsce drugie zajęła Agata Porembska z klasy IVc. Na podium stanęła również Wiktoria Grygierczyk, uczennica klasy IVc, zajmując trzecie miejsce w szkole. Obie dziewczynki fantastycznie zaprezentowały się w tańcu współczesnym.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i zazdrościmy talentów.

mgr Angelika Hucz