Tesco dla Szkół

opublikowane: 1 gru 2015, 11:13 przez Szkoła Podstawowa   [ zaktualizowane 1 gru 2015, 11:13 ]
„ZIOM SQUAD”
W związku z ogólnopolskim konkursem filmowym „Przyszłość na talerzu” w ramach programu „Tesco dla Szkół”, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Bytomiu przygotowali krótki filmik, który
w sposób kreatywny i ciekawy promuje główną ideę konkursu – zdobywanie wiedzy na temat pochodzenia żywności. Aby osiągnąć sukces, potrzebujemy głosów, które można oddawać na stronie:

Aby założyć konto umożliwiające głosowanie, należy na stroniewww.tescodlaszkol.pl kliknąć
w okienko „Dołącz do gry”, znajdujące się w prawym górnym rogu strony, a następnie wybrać „Rejestrację”. Kolejnym krokiem jest wpisanie swoich danych w formularzu. Na podany przez nas adres e-mail otrzymamy link aktywacyjny. Aby aktywować konto, należy kliknąć w przysłany do nas link. Bardzo prosimy o wsparcie naszych kochanych dzieci. Liczy się każdy głos. Do wygrania wspaniałe nagrody (nowoczesny sprzęt multimedialny ), które będą służyły naszym uczniom w zdobywaniu wiedzy w sposób niezwykle dla nich ciekawy i interesujący.

Głosujemy od 1 do 14 grudnia.

Każdy codziennie może oddać jeden głos.

mgr Patrycja Domagalska