I ZLOT SAMORZĄDÓW UCZNIOWSKICH BYTOMSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

opublikowane: 20 cze 2017, 10:28 przez Szkoła Podstawowa

24 maja w Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu odbył się I Zlot Samorządów Uczniowskich Bytomskich Szkół Podstawowych pod hasłem: „Miej serce i patrzaj w serce”. W zlocie uczestniczyli przedstawiciele naszego samorządu uczniowskiego w składzie: Agata Porembska, Amelia Hofman oraz Wiktoria Wiszkowska wraz z opiekunem. Uczennice przygotowały prezentację multimedialną, w której zaprezentowały działania naszego samorządu, w tym działalność charytatywną oraz rozpowszechnianie czytelnictwa wśród uczniów naszej szkoły. Podczas zlotu uczniowie wzięli udział w prelekcjach tematycznych i warsztatach, wysłuchali wykładu na temat Praw Człowieka, działalności wolontariatu oraz przekonali się jak ważne jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

Serdecznie dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w zlocie oraz wspaniałą atmosferę, która pozwoliła na wymianę doświadczenia między uczestnikami.

mgr Angelika Hucz