Pallotynska Adopcja Serca

opublikowane: 19 kwi 2017, 14:39 przez Szkoła Podstawowa
Wreszcie nadeszła chwila, kiedy otrzymaliśmy informację o adoptowanym przez nas dziecku.
Jest nim 12 letnia Henrietta pochodząca z Demokratycznej Republiki Konga.
Obecnie dziewczynka uczęszcza do 4 klasy szkoły podstawowej. Jest drugim dzieckiem w rodzinie.
Rodzice są bardzo biedni. Mama, która ciągle choruje, troszczy się aby zdobyć dzieciom pożywienie. Mieszkają w słomianym domu, bez wystarczającego wyposażenia. Dziewczynka potrzebuje wsparcia, aby mogła uczęszczać do szkoły.
Poniżej zamieszczam zdjęcie Henrietty oraz podziękowania od ks. dr Młodawskiego, Dyrektora ds. Misji i Pomostu oraz siostry Agaty Kochanowskiej.

Zachęcam wszystkie klasy do udziału w akcji i serdecznie pragnę podziękować Pani Dyrektor oraz nauczycielom, za zaangażowanie w realizację programu Adopcji Serca oraz finansowe wsparcie.

Koordynator Programu:
mgr Violetta Nicpoń