BohaterON

opublikowane: 2 mar 2018, 08:25 przez Szkoła Podstawowa

Szanowni Państwo

Wszystkie placówki biorące udział w projekcie BohaterON prosimy o pomoc w związku z okresem rozliczeń i możliwością przekazania organizacjom posiadającym status organizacji pożytku publicznego 1% podatku dochodowego.
Ten z pozoru niewielki gest pozwoli nam kontynuować działania podjęte w ramach projektu. Działania, w których mają Państwo okazję uczestniczyć. Przekazane nam fundusze przeznaczamy na organizację ogólnopolskiej akcji Kartka dla Powstańca, rozwój wolontariatu na rzecz Powstańców Warszawskich, warsztaty edukacyjne dla uczniów oraz seminaria dla nauczycieli. Ponadto nasza organizacja prowadzi ogrom pozytywnych działań mających na celu szerzenie wiedzy na temat profilaktyki onkologicznej (projekt Rakoobrona) i wad postawy (Lekki Tornister), a także poprawę sytuacji socjalnej osób indywidualnych (Pomagacie) oraz wzrost jakości kształcenia uczniów (Twoja Szkoła).
Posiadamy również dedykowany w tym celu program PIT 2017,  przy pomocy którego w kilku prostych krokach wszyscy chętni zyskają możliwość przekazania środków na organizację projektu BohaterON.

KATARZYNA KAŹMIERCZAK / Członek komitetu organizacyjnego