opublikowane: 9 maj 2018, 12:56 przez Szkoła Podstawowa

23 kwietnia z okazji Dnia Ziemi w sali nr 4 czekały na naszych uczniów gry i zabawy o tematyce ekologicznej.
Zabawa skierowana była przede wszystkim do uczniów klas IV. Materiały przygotowane zostały przez uczniów klasy VII c pod nadzorem Pani Agnieszki Waleron oraz Pani Angeliki Hucz.
Chętni uczniowie rozwiązywali zagadki ekologiczne, grali w gry przyrodnicze, dokonywali segregacji śmieci oraz poznali symbole ekologiczne.

Ważnych informacji dostarczała również wyświetlana w czasie przerw prezentacja multimedialna poruszająca problem narastających odpadów oraz konieczności segregacji śmieci a także zgromadzone przez Panią Waleron materiały edukacyjne.

Nasi uczniowie wykazali się wiedzą, zainteresowaniem ekologią i problemami środowiska, w jakim żyjemy.

Wszystkim zaangażowanym dziękujemy za pomoc.

mgr Angelika Hucz
mgr Agnieszka Waleron