Strona główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

„Czytam z klasą – lekturki spod chmurki” oraz „Z kulturą mi do twarzy”

opublikowane: 4 paź 2020, 09:58 przez Szkoła Podstawowa
„Czytam z klasą – lekturki spod chmurki”

W tym roku szkolnym klasy drugie kolejny raz uczestniczyć będą w Międzynarodowym Projekcie Czytelniczym: „Czytam z klasą – lekturki spod chmurki”. Do drugiej edycji przystąpiła również klasa 1c. Głównym celem projektu, tak jak w roku poprzednim jest propagowanie czytelnictwa wśród uczniów klas 1-3. Dodatkowym zagadnieniem, którym poświęcona będzie część zadań projektowych jest wzmacnianie więzi ze środowiskiem przyrodniczym oraz rozwijanie poczucia troski i odpowiedzialności za bliższe i dalsze otoczenie.

„Z kulturą mi do twarzy”

Kolejnym projektem, w którym uczestniczyć będą w tym roku szkolnym klasy 2a i 2b oraz klasa 1c jest Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Z kulturą mi do twarzy”. Głównym celem programu jest wprowadzenie i ukierunkowanie ucznia ku wartościom (takim jak dobro, piękno, altruizm i patriotyzm) oraz promowanie kultury i wrażliwości na piękno.

Klasie 2a, 2b i 1c życzymy powodzenia w realizacji wszystkich zadań projektowych i czekamy na fotorelacje.

mgr Marzena Rymkiewicz