Strona główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

opublikowane: 26 sie 2021, 03:13 przez Szkoła Podstawowa

Ze względu na wytyczne MEN, MZ i GIS, dotyczące ograniczenia przebywania w szkole osób z zewnątrz do niezbędnego minimum, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Bytomiu zwraca się z prośbą, by na rozpoczęcie roku szkolnego uczniowie klas I przybyli do szkoły wyłącznie z jednym rodzicem/opiekunem, natomiast uczniowie klas II – VIII bez osób im towarzyszących (ewentualnie rozstali się z nimi przed szkołą).

Rodzice i uczniowie proszeni są o zasłanianie ust i nosa na terenie szkoły oraz stosowanie się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

GODZINY ROZPOCZĘCIA DLA POSZCZEGÓLNYCH KLAS:

KLASY II – IV: 9.00

KLASY V – VIII: 9.30

KLASY PIERWSZE: 10.00

MIEJSCE ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO: SALA GIMNASTYCZNA

WEJŚCIE I WYJŚCIE ZE SZKOŁY BĘDZIE SIĘ ODBYWAĆ
WEJŚCIEM GŁÓWNYM ORAZ OD STRONY BOISKA
WEJŚCIE GŁÓWNE: wszystkie klasy "A" oraz klasy I
WEJŚCIE OD STRONY BOISKA: wszystkie klasy "B" oraz 7 C

Spotkanie informacyjne dla Rodziców uczniów klas pierwszych odbędzie się 1 września zaraz po rozpoczęciu roku na sali gimnastycznej.

Obowiązują dotychczasowe zasady bezpieczeństwa: bezpieczna odległość (1,5 m), maseczki oraz dezynfekcja rąk przy wejściu do szkoły.