Strona główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

Uroczyste pasowanie uczniów kl. 1 c na czytelnika biblioteki szkolnej

opublikowane: 8 lut 2021, 12:34 przez Szkoła Podstawowa
W ubiegły wtorek tj. 2 lutego 2021 roku uczniowie klasy 1c wzięli udział w uroczystym pasowaniu na czytelnika biblioteki szkolnej. Z tej okazji Pani Joasia przygotowała bardzo atrakcyjne i ciekawe zajęcia tematyczne. Wszystkie dzieci bardzo aktywnie i z dużym zainteresowaniem uczestniczyły w uroczystości. Po wykonaniu różnorodnych zadań tematycznych oraz zapoznaniu się z regulaminem biblioteki nadszedł czas na złożenie uroczystego przyrzeczenia bycia wzorowym czytelnikiem. Wszystkie dzieci z wielką dumą i radością powtórzyły słowa uroczystego ślubowania na czytelnika. Na koniec spotkania, każdy uczeń jako pełnoprawny czytelnik biblioteki szkolnej miał założoną swoją kartę i mógł wypożyczyć swoją pierwszą książkę. Klasa 1 c wraz z wychowawcą bardzo serdecznie dziękują p. Wesołowskiej za przygotowanie wspaniałej uroczystości.

Zdjęcie pasowania znajdują się na Facebook'u naszej Szkoły
ZAPRASZAMY NA NASZ PROFIL