Strona główna‎ > ‎

CZERWIEC

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI KORZYSTAJĄCYCH Z OBIADÓW

PŁATNOŚĆ MASOWA:

W tytule płatności należy wpisać:
oplata za obiady, nazwisko i imię dziecka, klasa i miesiąc żywieniowy.
Przykład: Kowalski J. kl 1a, obiady X. b.r., 4zł x 20dni = 80zł

Wpłaty za posiłki na stołówce wnosi się w okresach miesięcznych, z góry do 27-go miesiąca poprzedzającego m-c, w którym uprawniony korzystać będzie ze stołówki szkolnej.

Przed dokonaniem wpłaty za żywienie dziecka rodzic jest zobowiązany telefonicznie lub osobiście do 26-go danego miesiąca, jeżeli uprzednio były zgłoszone nieobecności dziecka na obiadach w danym miesiącu, uzgodnić z Kierownikiem Świetlicy i Intendentem informację o wysokości wpłaty za posiłki w miesiącu następnym przed jej dokonaniem (dotyczy rodziców dzieci, którzy zgłosili odpisy)

PROSIMY SAMODZIELNIE NIE ODLICZAĆ RÓŻNIC W KWOCIE WPŁAT I NIE DOKONYWAĆ WPŁATY BEZ USTALENIA ILE NALEŻY UREGULOWAĆ ZA DANY MIESIĄC. PROSIMY, ABY WPŁATY BYŁY ZGODNE Z KWOTĄ PODANĄ PRZEZ KIEROWNIKA LUB INTENDENTA.