Strona główna‎ > ‎

Obiady

JADŁOSPIS - zapraszamy na dół strony

PRZERWY OBIADOWE W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

CENNIK OBIADÓW STOŁÓWKI SZKOLNEJ
STAWKA ŻYWIENIOWA
OD MIESIĄCA IX 2021 r. WYNOSI 5 zł

MIESIĄC

ILOŚĆ DNI

CENA JEDNEGO OBIADU

RAZEM

(od 7 IX)

LUTY

KWIECIEŃ

CZERWIEC

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI KORZYSTAJĄCYCH Z OBIADÓW

Wpłaty przyjmowane są na konto szkolne. W tytule płatności należy wpisać:

oplata za obiady, nazwisko i imię dziecka, klasa i miesiąc żywieniowy.

Wpłaty za posiłki wnosi się w okresach miesięcznych, z góry do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym uprawniony korzystać będzie ze stołówki szkolnej.

Przed dokonaniem wpłaty za żywienie dziecka rodzic jest zobowiązany telefonicznie lub osobiście do 26-go danego miesiąca, jeżeli uprzednio były zgłoszone nieobecności dziecka na obiadach w danym miesiącu, uzgodnić z Kierownikiem  Świetlicy i Intendentem informację o wysokości wpłaty za posiłki w miesiącu następnym przed jej dokonaniem (dotyczy rodziców dzieci, którzy zgłosili odpisy). Prosimy samodzielnie nie odliczać różnic w kwocie wpłat.

W przypadku choroby lub innej nieobecności dziecka, obiady można odwołać osobiście lub telefonicznie. Nieobecność zgłaszana do godz. 8.00 będzie uwzględniona w danym dniu, późniejsze zgłoszenie uwzględniane zostanie od dnia następnego. Jakiekolwiek roszczenia z tytułu niewykorzystanych i niezgłoszonych odpisów za obiady nie będą uwzględniane.

JADŁOSPIS  2020/2021
Zapraszamy do podstrony