Mały Samorząd Uczniowski rok szk. 2013/2014

WIOSENNA DEKORACJA OKIEN W KLASACH I - III

Przed pierwszym dniem wiosny Mały Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs dla klas I-III. Tematem konkursu były wiosenne dekoracje okien w klasach wykonane przez uczniów podczas zajęć. A oto nagrody w tym konkursie:

Wiosenna dekoracja okien

PRZEDWIOSENNE SPOTKANIE MAŁEGO SAMORZĄDU

Na początku marca 2014 r. odbyło się przedwiosenne spotkanie Małego Samorządu, podczas którego ułożyliśmy kompozycje kwiatowe, które ustawiliśmy na parapetach okien. Od razu zrobiło się przytulnie, miło i wesoło.
Szczególne podziękowania należą się pani Dorotce, która dbała o nasze kwiaty.

Przedwiosenne spotkanie marzec 2014

AKCJA "GÓRA GROSZA"

W tym roku szkolnym Mały Samorząd włączył się do akcji "Góra grosza". 6 grudnia 2013 r. odbyło się spotkanie mikołajkowe, na którym zaplanowano dalszą pracę MSU i wspólnie z mgr Beatą Kozłowską i mgr Anną Niepsuj przeliczono pieniądze zebrane w akcji "Góra grosza". Razem z samorządem klas IV-VI zebraliśmy ok. 200 zł.

Góra grosza 20132014

MALOWANIE MISIA

20 listopada 2013 r. - tuż przed Świętem Pluszowego Misia - spotkaliśmy się z naszymi opiekunkami paniami: Beatą Kozłowską i Anną Niepsuj, aby pomalować ogromnego misia. Musicie przyznać, że jest wspaaaaaniały i będzie ozdobą naszego korytarza.

MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

klasy I - III

W naszej szkole od bieżącego roku działa Mały Samorząd Uczniowski (MSU). Tworzą go reprezentanci
klas I–
III: samorządy klasowe i wybrana spośród nich rada uczniowska.

Głównym celem działalności Małego Samorządu Uczniowskiego jest zapoznanie uczniów z zasadami samorządności, integracja społeczności uczniowskiej i dobra zabawa.

OPIEKUNOWIE MAŁEGO SAMORZĄDU:

P. Beata Kozłowska i p. Anna Niepsuj

RADA SAMORZĄDU:

Przewodniczący:
                                     Dominik Lubos kl. IIIa

Zastępca przewodniczącego
Agata Porembska kl. IIc

sekretarz
Maja Poprawa kl. IIIb

sekretarz
Ewa Matyasik kl. IIIb

We wrześniu odbyły się wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego oraz spotkanie poświęcone ustaleniu planu działań na rok szkolny 2013/2014.

Rada Małego Samorządu przygotowała swoje wizytówki, które zaprezentowała na gazetce ściennej.

MSU włączył się również do akcji zbierania zniczy na Kresy Wschodnie. Akcja potrwa do 20 października.