Na dole strony znajdują się linki zakładek dotyczące świetlicy

WITAMY NA STRONIE  ŚWIETLICY  SZKOLNEJ

czynna

od poniedziałku do piątku

w godzinach: 7.00 - 16.00

Kierownik świetlicy: mgr Agnieszka Waleron

Wychowawcy: mgr Natalia Dubielska

mgr Agnieszka Mazurkiewicz

mgr Violetta Nicpoń
        mgr Agata Niedworok

BEZPIECZNA I PRZYJAZNA – świetlica szkolna

W ŚWIETLICY PROWADZIMY:

v  Zajęcia plastyczne – rozwijające zmysł plastyczny dzieci i uwrażliwiające na piękno otaczającego nas świata.

v  Zajęcia techniczne – z wykorzystaniem różnych technik, mające na celu pokazaniem dzieciom, że można zrobić „coś z niczego”.

v  Zajęcia sportowe - podczas których dziecko rozwija swoją sprawność ruchową, a jednocześnie uczy się właściwej rywalizacji w grach i zabawach zespołowych oraz właściwego przyjmowania porażek

i zwycięstw.

v  Zajęcia rozwijające umysłowo – szereg krzyżówek, zagadek, rebusów, quizów.

v  Zajęcia z komputerem – wyszukiwanie ciekawych informacji w Internecie, gry edukacyjne, wykonywanie różnorodnych gazetek.

v  Zajęcia profilaktyczne – eliminujące przyczyny i przejawy zaburzeń zachowania.

v  Zajęcia czytelnicze – rozwijające zainteresowania czytelnicze „Czwartkowe popołudnie z książką”

v  Zajęcia muzyczne – podczas których dzieci wyrażają swoje uczucia za pomocą muzyki i śpiewu.

v  Zajęcia teatralne – (inscenizacje, przedstawienia) podczas których dzieci poznają tajniki sztuki aktorskiej.

v  Zajęcia grupowe - przewidziane planem pracy wychowawcy, dotyczące głównego tematu

tygodniowego.

v  Zajęcia inegrujące - ćwiczenia i zabawy, które wpływają na otwartą, akceptującą atmosferę. Podczas zabawy uczestnicy nie tylko uczą się, ale również doświadczają radości, zadowolenia i satysfakcji.